top of page
İSDS WEB SİTESİ back.png

İSDS MARITIME

  • Instagram
  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • İş Parçacığı
İSDS GÜVENLİK
İSDS HAPPY WORK-2024
İSDS GÜVENLİK LOGO
İSDS HAPPY WORK-2024
İSDS HAPPY-1.jpg
İSDS GÜVENLİK
İSDS GÜVENLİK
İSDS GÜVENLİK

Hakkımızda

İSDS Güvenlik uzun yıllar boyunca güvenlik hizmetleri sektöründen edindiği tecrübeyi, hizmet verdiği markalara doğrudan aktarabilmek adına 2020 yılında kurulmuştur. Tecrübeyi alanındaki yeniliklere uygun bir biçimde entegre eden İSDS Güvenlik, dünya standartlarında hizmet vererek ‘Huzur ve Güven’in yaşamın en önemli değeri olduğu ilkesini benimsemiştir.

İSDS işyerlerinden konutlara kadar her türlü alanda oluşabilecek tehlike ve tehditleri ortadan kaldırmak için öncelikle analiz, risk yönetimi ile planlama adımlarının hızlı bir şekilde tesis ederek doğru kaynak kullanımıyla hızlı ve etkin güvenlik ortamı sağlar.

Yetenekli, genç çalışanlar ile sektör deneyimi olan profesyonelleri bir araya getirerek ekibini oluşturan firmamız güvenlik hizmetinin sürekli geliştirilebilir ve sürdürülebilir olduğu anlayışla sunmaktadır. İSDS Güvenlik, kendi çalışma alanında önde gelen bir firma olma mottosuyla yola çıkarak, Türkiye ve dünyada adından söz ettiren kuruluşlara elektronik ve özel güvenlik hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Son teknolojiyi ısrarlı bir şekilde takip eden firmamız maddi kaygıların ötesinde müşterilerinin can ve mal güvenliğini sağlamayı önceliği haline getirmiştir.

Ayrıca İSDS Güvenlik, Türkiye’de bu alanda yer alan eğitim açığını da göz önünde bulundurarak yeni nesil güvenlik anlayışıyla, donanımlı personel açığını tamamlamak adına eğitim hizmeti de vermektedir.

İSDS GÜVENLİK TOPLANTI

 • Adalet 
• Sorumluluk
• Başarı 
• Sürdürülebilirlik

Değerlerimiz

İSDS Güvenlik olarak vizyonumuz;

Sorumluluk alan, sürdürülebilir yöntemler kolektif bilince sahip çalışanlarla, şeffaflığı önceleyip etik değerleri gözeterek huzur ve güveni sağlamak adına çalışmak, sorunların çözümü noktasında akılcı katkılar sağlayarak kalıcı sonuçlar elde etmektir.

 

İSDS Güvenlik olarak misyonumuz;

Tecrübeli liderlerimiz öncülüğünde, eğitimli, genç, dinamik kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile teknolojik gelişmeleri yakından takip edip; insan odaklı bir şekilde müşterilerimizin ekonomik menfaatlerini de göz önüne alarak planlı bir güvenlik hizmeti sunmak ve güvenlik sektöründe büyük bir marka yaratmaktır

Vizyon ve Misyon

bottom of page